Tattoo Gallery

Chata Raj - Ubytovanie - Slovenský raj

svklineenglisc
chata raj vrch
chata bok chata bok
ubytovanie chata slovensky raj
 

Chata

Ubytovanie Slovenský raj

 
chata slovensky raj
ubytovanie chata raj
 

Vitajte na Chate Raj!

Chata Raj – sa nachádza v obci Hrabušice a vychádza z pôvodnej slovenskej architektúry dreveníc. Napriek tomu je zariadená tak, aby hosťom poskytovala maximálny komfort. Drevenica sa nachádza v tichej časti obce Hrabušice, mimo hlavnej cesty smerom k stredisku Podlesok, s krásnym výhľadom na Slovenský raj a Vysoké Tatry.

Obec Hrabušice je jedným z najobľúbenejších nástupných miest pešej turistiky a cykloturistiky v severnej časti národného parku, a to na najkrajšie chodníky Slovenského raja ako sú – Suchá Belá, Prielom Hornádu, Kyseľ, Veľký Sokol, Piecky, Kláštorisko a pod. Priamo pri chate je parkovanie pre 3 osobné autá. V obci a stredisku Podlesok je niekoľko celoročne otvorených reštaurácií. V blízkosti sa nachádza mesto Spišská Nová Ves s bohatými historickými a kultúrnymi pamiatkami, letným a krytým kúpaliskom, lyžiarskym strediskom a pod.

Takisto blízko je aj mesto Poprad a obec Vrbov s celoročne otvorenými aquaparkmi a samozrejme slovenské veľhory Vysoké Tatry. V okolí sú dostupné ďalšie významné historické i kultúrne miesta a mestá ako Spišský hrad, kráľovské mesto Levoča, Spišská Sobota, Spišská kapitula a iné. Okrem toho je v okolí množstvo aktivít na voľný čas ako turistika, cykloturistika, lyžovanie, kone a množstvo iných, ktoré poskytujú možnosť rekreácie a oddychu v každom ročnom období.

Wifi zdarma.

Počet postelí: 8

Prízemie:
- Vstupná chodba
- Kúpeľňa so sprchovacím kútom
- Samostatné WC
- Obývacia izba s jedálenskou časťou a rozkladacím gaučom pre 2 osoby
- Kuchynka s chladničkou, varičom, mikrovlnkou a rýchlovarnou konvicou
- Kuchynka komplet vybavená, chladnička, elektrický sporák
4 platničky s rúrou, mikrovlnka, rýchlovarná konvica
- Kachľová pec
- TV

Poschodie:
- Izba 1/2 - dvojlôžková izba s manželskou posteľou
- Izba 1/2 - dvojlôžková izba s manželskou posteľou
- Izba 1/4 - štvorlôžková izba
- Kúpeľňa s WC
- Chodba

Iné:
Gril, detská postieľka, detská stolička. Súčasťou interiéru je veľká turistická mapa Slovenského Raja, veľká mapa Slovenska. V prípade záujmu vieme pre Vás zapožičať kotlík na guláš, prípadne zabezpečiť ďalšie gurmánske či iné požiadavky.

 
spodok chata
TOPlist

CHATA RAJ - UBYTOVANIE - SLOVENSKÝ RAJ - HRABUŠICE

chata raj
spotok chata raj
chata spodok
    
switch design  Chata     l     Slovenský raj     l     Aktivity     l     Cenník     l     Rezervácia     l     Fotogaléria     l     Kontakt